люди сидят за столом, бизнес встреча

Як правильно відповісти на питання: чому ви обрали нашу компанію?  

Це одне з найпопулярніших питань, яке практично завжди задають рекрутери під час співбесіди. Здавалося б, нескладне і очевидне  питання, але та чи інша відповідь на нього також може вплинути на рішення компанії щодо вашої кандидатури.  

Чому?

Якщо коротко, будь-якій компанії та організації хочеться відчувати щирий інтерес з боку кандидатів і знаходити саме своїх кандидатів, які відповідають не лише кваліфікаційним вимогам, але і корпоративній культурі.  

Тому, відповідаючи на це питання, краще не обмежуватися лише фразою, що ви в цілому шукаєте роботу. Компанії прагнуть винаймати працівників, які мотивовані працювати саме у них або хоча б у тій галузі, в якій вони представлені. Щоб це зрозуміти, для початку радимо ознайомитися з інформацією про компанію, в яку Ви подалися на вакансію. Джерелами інформації можуть виступати офіційний сайт та сторінки компанії в соцмережах, новини та статті про діяльність компанії, відгуки реальних працівників про роботу там і загальна інформація про репутацію компанії на ринку.  

Для ґрунтовного аналізу радимо також вивчити місію, цінності і принципи роботи компанії, які на практиці відображають корпоративну культуру компанії. Проаналізуйте, наскільки вони співпадають з вашими власними цінностями та принципами. Чи може таке середовище в компанії мотивувати Вас працювати саме там? Чи прагнете Ви разом із компанію нести та втілювати ті ж самі ідеї, місію? Якщо все це Вам відгукнулося і ви розумієте, що вам хочеться зробити свій внесок у розвиток цієї компанії, тоді варто про це сказати і рекрутеру під час співбесіди.  

По-перше, це продемонструє вашу підготовку до співбесіди та щирий інтерес до конкретного роботодавця.  

По-друге, це означає, що Вам не байдуже на кого працювати і ви хочете більше дізнатися про компанію. А це вже ознака вашої мотивованості та націленості на певну компанію. 

Відповідь на просте і навіть трохи шаблонне питання здатна “побудувати місточок” між Вами та рекрутером компанії ще на початку розмови завдяки вашому щирому інтересу до компанії та підготовці до інтерв’ю.