ІТ-компанія Boosta

Від 2-х фахівців на київській кухні до 600+ бустівців по всьому світу: як розвивалася та чим живе ІТ-компанія Boosta

2014 рік. Рік нових викликів та трансформацій. Саме тоді на маленькій київській кухні розпочалася історія ІТ-компанії Boosta, яку заснували Дмитро Бондар та Ярослав Баклан. У цьому матеріалі ми познайомимо з вас з компанією, її історією та життям всередині.

Корпоративне відео 


Про заснування та розвиток


“Перший час нашим офісом була моя квартира в Києві. Я досі пам’ятаю, як ми намагалися збирати столи та стільці для роботи, а перші інтервʼю проводили на кухні. Тоді мені навіть довелося написати письмову обіцянку нашому першому розробнику, що компанія буде існувати 6 місяців і ми обов’язково платитимемо йому зарплату ці 6 місяців.” – розповідає Ярослав Баклан, співзасновник та керівний партнер ІТ-компанії Boosta. 

Але йшли місяці, компанія закріпляла за собою надійну репутацію на ринку, а кількість членів команди зростала прямо пропорційно кількості проєктів. Так, щороку Boosta зростала на 30-50%  фахівців і досягла теперішніх масштабів: за 9 років Boosta стала міжнародною ІТ-компанію, в якій працюють понад 600 фахівців, що перебувають в понад 40 країнах світу.

Сьогодні портфоліо компанії наповнене багатьма успішними IT-продуктами, проєктами з performance-маркетингу та власним інвестиційним фондом Burner.

Окрім того, компанія заснувала Boosta Academy — освітню онлайн-платформу для опанування актуальних digital-професій. Це можливість отримати цінні знання від експертів у сферах SEO, Link Building, SMM, таргетингу тощо. З 2018 року понад 20 000 охочих долучилися до навчання. .

Всередині Boosta

Boosta — це справжнє комʼюніті амбіційних та сміливих людей, які прагнуть постійного розвитку й повністю виправдовують назву компанії, що походить від англійського дієслова “boost” — “покращувати”.

Для всіх своїх фахівців Boosta створює комфортне середовище, яке сприяє досягненню високих результатів. Спеціалісти можуть працювати як віддалено, так і зі зручних офісів у трьох локаціях (Київ, Львів, Варшава).  Окрім того, у Boostа – гнучкий графік, який означає робочий день починається у проміжку з 08:00 до 11:00 (кому як зручно), і завершується відповідно з 17:00 до 20:00 за київським часом.
Окрім того, Boosta має багато інших корпоративних “плюшок”, які допомагають фахівцям реалізовувати свій потенціал. 

 • Навчання та розвиток

Люди головна цінність компанії, саме тому для розвитку професіоналів та особистостей тут на найвищому рівні організовані різноманітні освітні програми, серед яких: 

 • безкоштовне вивчення англійської у групах до 6 осіб, регулярні speaking clubs та інші активності, що сприяють покращенню рівня володіння мовою; 
 • компенсація додаткового професійного навчання на курсах або відвідування профільних конференцій  як в Україні, так і закордоном; 
 • велика корпоративна бібліотека; 
 • програма менеджерської адаптації та коуч-сесії; 
 • менторинг;
 • Boosta Talks — вебінари на актуальні професійні та життєві теми. 

Окрім того, компанія має власну LMS-платформу, де міститься багато навчальних матеріалів. Усі матеріали розподілені за категоріями та форматами, що забезпечує одночасно гнучкість та структурність всебічного навчання. 

 • Boosta Life

Від регулярних крутих тімбілдінгів до нових знайомств під час ініціативи Random Coffee — корпоративній культурі у Boosta приділяється окрема увага, адже продуктивна комунікація тут цінується особливо. Саме тому, щоб підтримувати звʼязок більш як 600 людей по всьому світу, компанії постійно організовує онлайн та офлайн активності для робочого й особистого нетворкінгу.

Окрім того, у компанії турбують про фізичне та ментальне здоров`я фахівців. Boosta компенсує 80% вартості медичного страхування усім охочим після випробувального терміну, а також активно допомагає команді підтримувати ментальне здоров’я, зокрема організовує вебінари з експертами на актуальні теми та компенсує до 5 сеансів з психологом на рік. 

Раз на місяць у компанії проходить Legal Assistance Day — день, в який спеціалісти Boosta можуть звернутися до професійного юриста за консультацією з будь-яких особистих питань.

 • Boosta Shop

Окрім корпоративних подарунків, присвячених святам та різного виду  досягненням, у Boosta є власний магазин. Серед лотів представлені різноманітні пропозиції: самокати, кавомашини, AirPods, худі, PlayStations та багато іншого. А найприємніша частина такого шопінгу: витрачати можна не справжні гроші, а віртуальні, а точніше — внутрішню валюту Boosta Coins. Її спеціалісти заробляють за участь у різних активностях та залучення у життя компанії.

Підтримка України 

Створюючи найліпші умови для комфортної роботи своїх колег, компанія має безліч внутрішніх ініціатив і програм. Однією з таких є Ukrainian Victory Support, за допомогою якої Boosta щомісячно виділяє кошти на волонтерські збори своїх фахівців чи їхніх близьких. З моменту заснування ініціативи компанії місяців вдалося долучитися до 380 волонтерських зборів з загальною сумою внесків  2 235 500 грн. 

Результати 2023

У 2023 році Boosta:   

 • підтримала інвестиціями або запустила з нуля 17 різноманітних проєктів; 
 • вперше увійшла до списку ТОП-50 ІТ-компаній України за розміром за версією DOU; потрапила до списків кращих роботодавців України за версіями UGEN, Studpoint; увійшла до рейтингу ІТ-компаній, що найбільше дбають про Україну та українців від Highload; потрапила до списку ТОП-100 галузевих лідерів від delo.ua; 
 • інвестиційний фонд Burner, що був також створений в рамках Boosta, посів 5-е місце у рейтингу українських IT-інвесторів 2022-2023 за версією онлайн-видання AIN.ua.

Кар’єрні можливості та розвиток

Тож якщо ви в пошуку нового місця карʼєрного зростання, компанія Boosta в постійному пошуку амбітних спеціалістів –  на їхньому корпоративному сайті відбувається постійне оновлення актуальних пропозицій, де можна  знайти свою омріяну вакансію та відгукнутися на неї.  

Процес відбору кандидатів зазвичай складається з 6 етапів:

 1. Розгляд резюме
 2. Первинний скринінг (коротке інтерв’ю для перевірки на відповідність основним вимогам вакансії)
 3. Повноцінне інтерв’ю з рекрутером
 4. Тестове завдання, зазвичай сформоване безпосередньо з завдань, які ви будете виконувати на посаді;
 5. Повторне фінальне інтерв’ю (опціонально);
 6. Збір рекомендацій.

І вітаємо з пропозицією роботи! 

Ви хочете драйвити цей світ? Тоді приєднуйтеся до Boosta!
Let`s do great things together!