Турбота про співробітників. Історія компанії Lantmannen

Для Lantmannen люди – це найбільша цінність! Тому у 2022 році турбота про наших співробітників стала для нас головною задачею. Ми впровадили цілу низку ініціатив з підтримки наших людей.

Упродовж року ми запрошували спікерів проводити практикуми на такі важливі теми, як: «Життєстійкість», «Здорове харчування», «Як допомагати відновлюватися собі та команді під час війни?», «Перша домедична допомога». Навіть проводили майстер-клас з петриківського розпису. Арт-терапія – це дієвий інструмент в боротьбі зі стресом.

З початком військових подій кожен відчув на собі, як важливо швидко реагувати на ситуацію і мати найважливіше під рукою. Тому компанія зібрала і подарувала кожному працівнику укомплектований рюкзак-рятівник, до якого увійшли: аптечка медикаментами, термоковдра, антисептичні серветки, маска-респіратор FFP3, пальник з гель-паливом, запальничка, туристичний килимок-сидіння, подушка-підголовник, світловідбиваюча пов’язка, чай, паперові стаканчики і наші сухі сніданки.

Коли почалася енергетична криза, компанія стала справжнім пунктом незламності для своїх співробітників! Ми зробили усе, аби на підприємстві можна було погрітися, залишитися на ночівлю, випити гарячого чаю або і приготувати їжу, зарядити телефони та ноутбуки. Зі свого боку ми зробили все можливе, щоб наші люди зі своїми сім’ями знайшли і отримали все необхідне на заводі.

Ми запровадили онлайн-консультації з психологом для всіх бажаючих. Психолог допомагає поглянути на проблему під іншим кутом та впоратися з емоційним станом. При цьому це можуть бути консультації на різні теми, починаючи зі стосунків в родині, або особистих негараздів.

Зараз ми проводимо цілу серію нових тренінгів, аби підтримувати психоемоційний стан наших колег. Для синіх комірців ми запросили тренера, який вже пережив військові події в Ізраїлі і на власному досвіді пояснює, як впоратися зі стресом війни. А для білих комірців відбувся тренінг «Енергія команди». На якому ми навчили колег відновлювати та примножувати життєву енергію у теперішніх реаліях. Стабільний емоційний стан — наразі наш головний ресурс. Ми маємо залишатися свідомими, щоб ухвалювати правильні та зважені рішення.

А нещодавно ми відкрили масажний кабінет у нас на підприємстві, де співробітникам можуть зробити оздоровчий, релаксуючий масаж! Повсякденне життя наповнене стресовими ситуаціями, тому масаж – це унікальний спосіб відновлення сил і відмінний інструмент по зняттю стресу та напруги.

Безпека співробітників також має пріоритетне значення для кожного в нашій компанії. У нас є впроваджена система відслідковування ризиків на підприємстві – LIA. Сюди можна вносити будь-які загрози, починаючи від слизької підлоги і до безпечності та якості нашої продукції. Ми дуже мотивуємо наших співробітників бути свідомими на робочому місці, тому подарували 5 велосипедів найактивнішим учасникам програми у 2022 році.

Lantmannen піклується про людей, керівництво компанії буде і надалі робити все можливе, аби наші співробітники відчували турботу та тепло.