Как найти лучшую вакансию

НЕ знайшли потрібної вакансії? Вважаєте, що на ринку праці недостатньо привабливих пропозицій?

Ми покажемо, що це не так! Насправді пошук роботи може бути значно простішим і комфортним, якщо ви знаєте, як використовувати сучасний сайт з пошуку вакансій. 

По-перше, рекомендуємо зареєструватися на сайті та створити резюме, адже це дозволить не лише переглядати вакансії, а також відправляти відгуки та спілкуватися з роботодавцями.

Якщо ви ще не маєте свого резюме, прочитайте експертні поради(активне посилання на статтю)  щодо його створення 

Приступимо до пошуку роботи. 

Правило 1. Пишіть популярну назву посади в пошукову строку сайту

Запит “провідний фахівець з юридичних питань” отримає значно менше результатів, ніж “юрист”

Станом на сьогодні законодавство регулює формулювання вашої посади, яка внесена в трудову книжку за класифікатором професій. Тому користуйтесь поширеними назвами посад, які часто використовують на ринку праці.

Н-д, “Менеджер з продажу”, “менеджер зі збуту”, “бухгалтер”, “водій”, “вантажник”, “продавець” та ін. 

Пробуйте використати українську мову під час пошуку вакансій, тому що більшість роботодавців вписують назву вакансій саме українською мовою, і тільки іноді — англійською. 

Пошук вакансій видасть більше результатів, якщо:

  • проводити пошук по кореню назви;
  • прописувати не повну назву вакансії/посади, а частину назви вакансії, без закінчення

Якщо ви отримали недостатньо пропозицій для вибору, скористайтесь пошуком за Категорією в меню.

Давайте детальніше розглянемо вікно з додатковими умовами пошуку.

Вибравши категорію роботи, ви можете звузити коло пошуку у додатковому полі “Спеціалізація” 

  • Галузь компанії: Можна відфільтрувати вакансії за галуззю. Вибравши конкретну галузь, ви зможете знайти вакансії в компаніях, що спеціалізуються у вашій обраній галузі.
  • Місце роботи: В цьому блоці можна ввести місто чи населений пункт, де ви шукаєте роботу. Це дозволить зосередити пошук на певному регіоні, де ви бажаєте знаходитись.
  • Заробітна плата: Є можливість відфільтрувати вакансії, де вказана заробітна плата, або градація «від» певної суми. Варто зазначити, що пошук з урахуванням зарплати може бути обмежений, тому що не всі роботодавці вказують рівень заробітної плати, або готові розглянути очікування успішного кандидата.
  • Досвід роботи: Можна відфільтрувати вакансії за затребуваним досвідом роботи в роках. Це дозволить вам зосередитись на вакансіях, що відповідають вашому рівню досвіду.
  • Тип зайнятості: Можна обрати тип зайнятості, наприклад, full-time або part-time, або видалену роботу. Це дозволить згідно з вашим розкладом обрати найзручнішу форму працевлаштування.
  • Вакансії від агентств та для людей з інвалідністю: Ви можете виключити зі списку пропозицій вакансії від агентств, якщо це не відповідає вашим потребам. Також ви можете переглянути вакансії, що пропонуються для людей з інвалідністю, якщо ви відповідаєте цим умовам.

Важливо! Вказуйте додаткові критерії пошуку лише тоді, коли вони для вас дійсно важливі. Враховуючи ці параметри, ви зможете знайти вакансії, що відповідають вашим потребам і сприятимуть успішному пошуку роботи.

Зауважимо, що 95% роботодавців очікують саме відгуки при розміщенні вакансії, тому варто активно шукати роботу і надсилати своє резюме.

Внизу  кожної вакансії на grc.ua є кнопка відгук: 

Будь ласка, тисніть на кнопку «Відгукнутися» і обирайте резюме, яке вважаєте за потрібне для відправлення на цю вакансію (ви можете створювати кілька резюме). Після цього напишіть супровідний лист та відправляйте резюме за допомогою кнопки «Відгукнутися».

А тепер дочекайтесь відгуку від роботодавця та переглядайте нові вакансії. Чим більше відгуків, тим більше можливостей отримати пропозиції про роботу.

Бажаю успіхів у вашому пошуку!