7 причин оновити резюме вже сьогодні, якщо ви не шукаєте роботу!

Чи треба оновлювати резюме, якщо ви не шукаєте роботу? Здавалося б просте питання і однозначна відповідь. Однак, насправді дослідження порталу grc.ua свідчать про інше: до 30% співробітників, які знайшли найкращу роботу, її не шукали. Але при цьому мали актуальне резюме, завдяки якому  їх досягнення побачили роботодавці.

Експерти поділились порадами, чому і як варто оновлювати резюме, навіть коли не шукаєте роботу.

Пошук роботи – це завжди стрес: потрібно вивчити всі пропозиції, описи вакансій, самі компанії, і весь цей масив інформації потрібно утримати в голові і проаналізувати таким чином, щоб не помилитись з вибором нової роботи. А ще й часто грошові питання підганяють і не дають змогу обрати дійсно якісного та порядного роботодавця. Тому, завчасно створене резюме зекономить час та позбавить від  зайвих хвилювань щодо цього процесу.

  1. Вносіть свої досягнення та проєкти після їх реалізації. Так ви не загубите важливе, продемонструєте свій аналітичний склад розуму і зможете представити себе для майбутнього роботодавця як системну і розумну людину.
  2. Продумайте, як саме ви хотіли б, щоб вас побачив майбутній керівник, напишіть про себе і свої побажання до майбутньої роботи. Якщо ви робите це, коли ще працюєте, ваші мрії більш амбітні, ви більше впевнені, що гідні саме такої роботи, ніж коли квапливо  дописуєте останні зміни в резюме перед відправкою, вже будучи безробітним.
  3. Будьте конкурентними: майже 40% роботодавців цінують кандидатів, які ще працевлаштовані. Такі кандидати сприймаються як успішні, увагу яких намагаються отримати більше компаній і на яких “полюють” кращі компанії
  4. Будуйте кар’єрний шлях. Мати свіже оновлене резюме із продуманими досягненнями і результатами завжди добре допомагає навіть для просування всередині компанії в разі відкриття вакансій. Це надає вам впевненості і ви виграєте на фоні інших конкурентів, хто не підготувався заздалегідь.
  5. Будьте впевненими на інтерв’ю. Найбільш успішні кандидати приймають пропозицію пройти співбесіду навіть, коли не шукають роботу активно. Це допомагає їм отримати фідбек про актуальність їхніх знань, вартість їх навичок і попит на ринку. Ви навіть можете  отримати підвищення зпл на своєму місці, якщо знатимете свою вартість для інших роботодавців.
  6. Розвивайте свій власний бренд. Якщо вам здається, що хорошу роботу знайти можна тільки “по знайомству”, то вам не здається. Це дійсно так. Але в сучасномі світі такі знайомства легко отримати, якщо мати таку ціль. Знайомтесь із HR менеджерами, керівниками, власниками в соціальних мережах, на професійних та благодійних подіях. І коли ви дізнаєтесь про чудову робочу можливість під час спілкування, миттєво відправляйте  своє актуальне резюме.
  7. Заробляйте більше. Сучасний світ дозволяє працювати не тільки з 9 до 18, а й мати додаткові проєкти. Оновлене, доповнене та якісно зроблене резюме відкриває вам можливості отримати такі пропозиції і збільшити свою цінність на ринку праці. Багато консультантів, менторів знаходять своїх клієнтів за допомогою резюме.

Не витрачайте час, зробіть власне резюме, поки ви не поспішаєте знайти нову роботу. І крута робота знайде вас сама!